Під завісу святої неділі (19 березня ц.р.), коли вже мав завершуватись мій напружений Інтернет день (подача сигналу до комп’ютера триває до 23:00), а вже було без 7 хвилин рубіжна мітка, мої гарні приятелі, котрі світлої пори вихідного дня гуляли столицею згадали про мене. Заслали світлину, яку ви бачите нижче цього тексту зі щирим вітанням. Мовляв, ваша взяла: твій щирий кумир дід Євген Чикаленко нарешті на білому коні і про це є чітка мітка на кожному будинку в самому серці столиці. Український патріот нарешті порвався в центральні топоніми Києва.
Авжеж, невимовно радію. Адже протягом трьох останніх років, упродовж яких тривала запекла боротьба з українофобами, котрих на диво виявилося, ох як багато!, мені довелося опублікувати на різних Інтернет ресурсах — у Фейсбуці, у кількох моїх блогах, у тому числі і на платформі росіянського «Еха Москви», звісно ж, до початку москво-української війни, де з українських журналістів і письменників друкувався тільки я один, у різноманітних газетах і журналах розмістити загалом розмістити аж 46 (!) публіцистиичних статтей про українського патріота і розповсюджувача української мови та культури пана Чикаленка. Три з них видрукував в своїй крайній книзі ’’Не проспімо, браття, ВОЛЮ’’ (2021 року видання).
Так що і справді є чому радіти. Тому добра мені новина прилетіла фактично під нічну подушку. Щиро й сердечно дякую, друзі! Як і всім вам також, хто підтримував мою ідею з топонімом Євгена Чикаленка у центрі столиці, дорогі мої читачі. Гарно засипати з доброю новиною в обнімку…
Олександр Горобець, письменник.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
На останньому рубежі. Для багатьох моїх земляків вінничан, напевне, і одеситів, кримчан, здебільшого віруючих римо-католиків, хто відвідує костьоли, ці останні дні нинішньої осені позначені печалю і смутком: на вісімдесят першому році життя пішов за св...
Сокровенне. У Тернопільській обласній науковій універсальній бібліотеці (ОНУБ) усе ширших обертів набирає процес із книжкового поповнення фонду за рахунок надходження нових творів, які дарують своїм майбутнім читачам місцеві автори. Хід безпомилковий...