Колеги, відгукніться!

Наші справи професійні

ПУБЛІЧНИЙ ЗАПИТ ДО РАДІО «СВОБОДА»

Шановні друзі, колеги!
Зізнаюся, ніяк не покидає мене з кінця літа бридке, липке почуття відворотної догідливості і лизоблюдства, котре з’явилося з 25 вересня цього року, коли до Київського апеляційного суду припожалували так звані «золоті» зірки з смішного для мене особисто телеканалу 1+1, котрий, вважаю, прославився багатьма оригінальними повідомленнями на інформаційному ринку, створюючи славу певним особам здебільшого під вибори. До бар’єру прийшли (аж ба, аж глип, немовби голі з конопель!) смішні і ласі на увагу перед кудлатим своїм бенефіціаром паном І. Коломойським – йдеться про говорунів А. Мазур, Н. Мосійчук, І. Циганика, ексміністра культури і колишня (можливо, й нинішня!) права рука медіапокровителя багатьох сумнівних сценок і речетативів О. Ткаченка та інші прислужники олігарха, котрий потрапив за гріхи буцімто колосальних розмірів шухирів-мухирів з грошиками. Мовиться буцімто про мільярди й мільярди коштів "знайдених" в українських райських кущах, адже суд призначив заставу на відкриття дверей камери перед затриманим у розмірі понад дев’ять (!!!) мільярдів гривень. Оце рекорд викупу!
Переслідування, щоб було до кінця зрозуміло, ведуть НАБУ, САПу, БАБ. Ці сумнівні горе-рятівники, звісно, з тих жахливих гривнево-доларових куп, вагонів готівки мали свої долі. Мабуть, підкреслюю, допускаю. Бо хто ж прийде задарма своє «золоте» горло – ха-ха-ха. Тому, власне, й прибігли гасити матню свого хазяїна, патрона.
І ось їхнє щастя через біду олігарха несподівано перечипилося – тьфу, щезни. Йому, треба відзначити, до цього завжди везло, обводив довкруги пальців спецслужби багатьох країн, в тому числі США, Ізраїлю, а тепер нібито його щастя пішло в ліс по дрова. Ось і вийшли зі своїх багатих, парфумами пропахлих офісів довгоязикі говоруни 1+1… Чи надовго?

Врешті мене цікавить навіть не це. У багатьох повідомленнях ЗМІ останніх днів прозвучали фрази, що на поруки пана Коломойського вирішили було взяти співробітники телеканалу 1+1 і буцімто «РАДІО «СВОБОДА». Останні два слова підкреслюю. Невже це правда?
Хотілося б знати, хто з захисників олігарха Коломойського насправді є справжніми (штатними, позаштатними) співробітниками радіо «Свобода», і чи не підтримує бува завжди чесна і справедлива в своїх судженнях та повідомленнях міжнародна радіостанція цю утопічну ідею сприяння порятунку медіа магната?
Дякую!

Олександр Горобець, письменник.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Босоніж по битому шклу

середа, 29 листопад 2023, 0:21

Дарую вам книгу. Пишуть мені добрі люди, поцінувальники краснописьменства, начебто збавив оберти в соціальних мережах, зледачів, чи що? О, ні, вогню, творчої активності, слава Богу, на двох-трьох вистачило б. Просто поміж важливим вибираю головне, а во...

Що ж там сталося у спілці письменників України?

неділя, 5 листопад 2023, 22:43

Деталі події. А це і є відомий український поет, тепер нарешті й член Національної спілки письменників України Василь Васильович Губарець. Фото зроблено 13 жовтня 2014 року в приміщенні НСПУ. А це наші із В.В. Губарцем творчі колеги професори, письменн...